Giulia GTA

Giulia GTA

EDYCJA LIMITOWANA, SPEKTAKULARNE OSIĄGI

GTA to legendarny akronim, który pochodzi z roku 1965 roku i oznacza Giulię Gran Turismo Alleggerita, dosłownie „lżejsze Gran Turismo”, czyli specjalną, tuningowaną wersję Giulii Sprint GT, stworzoną przez firmę Autodelta. Dla uczczenia 110. rocznicy powstania Alfy Romeo użyliśmy tej samej metodologii, zwiększając moc i redukując masę Giulii, aby zapewnić jak najlepsze osiągi i wrażenia z jazdy w historii modelu. Nowy model zostanie wyprodukowany w limitowanej liczbie egzemplarzy.

 

KORZENIE

Giulia GTA natychmiast zaczęła odnosić sukcesy w wyścigach, stała się symbolem „Biscione” i zaistniała w zbiorowej wyobraźni jako niekwestionowana kandydatka do miana najlepszego samochodu sportowego. Wygrała 3 kolejne wyścigi „Challenge Europeo Marche”, a także zwyciężyła w dziesiątkach krajowych mistrzostw i setkach pojedynczych wyścigów w każdym zakątku świata. W imponujący sposób zmieniła wizerunek całej gamy: Giulia Sprint GTA idealnie wcieliła w życie hasło „Codzienne zwycięstwa w codziennym samochodzie”.

 


NOWA GIULIA GTA

Nowa 5-miejscowa Giulia GTA osiąga zupełnie nowy poziom sportowego charakteru Alfy Romeo dzięki zastosowaniu przedniego aerodynamicznego wysuwanego spoilera (aerosplitter) podobnego jak w wersji Giulia Quadrifoglio, aerodynamicznych listew bocznych firmy Sauber i zmodyfikowanemu tylnemu dyfuzorowi oraz 20-calowym felgom aluminiowym z pojedynczą śrubą. Sportowe wrażenia są jeszcze silniejsze we wnętrzu wykończonym tkaniną Alcantara®, z karbonowymi fotelami Sparco. Tylna kanapa, przeznaczona dla 3 pasażerów, zapewnia więcej miejsca i stwarza doskonałe warunki do wspólnego przeżywania sportowych emocji, podkreślanych niepowtarzalnym dźwiękiem dochodzącym z tytanowego układu wydechowego Akrapovič z końcówkami z włókna węglowego.

 


PRZÓD

Przednia część Giulii GTAm została skonstruowana we współpracy z firmą Sauber Engineering w taki sposób, aby zwiększyć obciążenie aerodynamiczne, co potęguje mocne sportowe wrażenia podczas jazdy.


TYŁ

Osiągi i styl to priorytety dla Giulii GTAm. Nadwozie tego auta charakteryzuje się mocną i agresywną tylną częścią. Jej konstrukcja zapewnia najlepsze właściwości aerodynamiczne na każdym rodzaju nawierzchni.


CIEMNE ŚWIATŁA TYLNE

Ciemne klosze lamp nadają sylwetce nowej Giulii GTAm jeszcze bardziej ekstremalny, sportowy charakter.FELGI ALUMINIOWE 20'' Z POJEDYNCZĄ ŚRUBĄ

Nowe 20-calowe felgi aluminiowe z pojedynczą śrubą blokowania w połączeniu ze specjalnymi oponami Michelin Pilot Cup 2 zapewniają maksymalną lekkość, niepowtarzalny styl i osiągi. Historia sportowych sukcesów GTAm jest zakodowana w logotypach Quadrifoglio i Autodelta, pokrytych lakierem bezbarwnym.


TYTANOWY UKŁAD WYDECHOWY AKRAPOVIČ

Wbudowany w tylny dyfuzor z włókna węglowego tytanowy centralny układ wydechowy Akrapovič zachwyca swoim niepowtarzalnym dźwiękiem.


TYLNY SPOJLER Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Z toru na ulicę: tylny spojler z włókna węglowego, zaprojektowany dla Giulii GTAm we współpracy z firmąSauber Engineering, jest regulowany w 4 pozycjach i ma na celu zwiększenie obciążenia aerodynamicznego.PRZEDNI AEROSPLITTER Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Przedni aerodynamiczny spoiler z włókna węglowego został powiększony i dostosowany do codziennego użytku.


CZARNE LOGO

Czarne logo Alfy Romeo na masce GTAm natychmiast przywodzi na myśl sukcesy odnoszone na wyścigach i mocne sportowe emocje.


OBUDOWY LUSTEREK Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Tylko to, co niezbędne: w nowej Giulii GTAm zastosowano lekkie materiały, takie jak włókno węglowe, w celu zmniejszenia masy i zapewnienia ekstremalnych osiągów na drodze.


NOWA GULIA GTAM

Poznaj nową Giulię GTAm, jej nieprzeciętną moc i osiągi godne marki Alfa Romeo. Ten 2-miejscowy samochód jest ucieleśnieniem wyścigowego DNA Biscione dzięki powiększonemu, regulowanemu przedniemu spoilerowi oraz tylnemu skrzydłu aerodynamicznemu, które można dostosować do oporu powietrza, wybierając jedną z 4 pozycji. Wewnątrz czekają na Ciebie sportowe fotele Sabelt z włókna węglowego z kolorowymi, 6-punktowymi pasami bezpieczeństwa i tylna przegroda pokryta tkaniną Alcantara a także klatka bezpieczeństwa.


PROWADZONA, ABY SIĘGAĆ PO WIĘCEJ

Silniki nowej Giulii GTA i GTAm są udoskonaloną wersją silnika Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo o mocy 540 KM, co przekłada się na najlepszą w swojej klasie moc 187 KM/l. Ponieważ obie wersje wywodzą się z naszego najnowocześniejszego sedana o wysokich osiągach, również ich mechanika jest ucieleśnieniem najwyższego poziomu inżynierii Alfy Romeo.Dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów, takich jak włókno węglowe, aluminium i kompozyty, osiągają znakomite wyniki w zakresie stosunku mocy do masy. W porównaniu z Giulią Quadrifoglio MY21, masa Giulii GTAm została zredukowana o około 100 kg.

 

WELCOME PACK
DOŚWIADCZENIE ZAKUPU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Klienci, którzy zakupią nową Giulię GTA lub GTAm, otrzymają dedykowany spersonalizowany podarunek zawierający:

  • Spersonalizowany kask Bell, zaprojektowany dla GTA przez Centro Stile Alfa Romeo;
  • Pokrowiec samochodowy Goodwool dopasowany do koloru wybranego lakieru;
  • Personalizowany karbonowy uchwyt na klucze;
  • Klienci GTAm otrzymają dodatkowo kombinezon Alpinestars w odpowiednim rozmiarze, zaprojektowany specjalnie dla Alfy Romeo GTAm.

Wszyscy Klienci będą również mogli wziąć udział w dedykowanym jednodniowym kursie jazdy w Accademia di Guida Alfa Romeo.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza